Cennik produktów i usług (pobierz PDF)

Wizytówki

Specyfikacja:
Format: 90x50mm, 85x55mm
Zadruk: z jednej lub z dwóch stron, kolorowy (CMYK/Pantone) lub czarno-biały
Papier: 250g/m2 - 350g/m2
Czas oczekiwania: ok. 2 dni (cyfrowy), ok. 4 dni (offsetowy)

Opis szczegółowy:
Oferujemy wizytówki w dwóch podstawowych formatach: 90x50mm oraz 85x55mm. Bilety wizytowe mogą być zadrukowane z jednej lub z dwóch stron. Typowym rozwiązaniem jest zadruk jednej strony, jednakże w przypadku większej liczby danych (np. mapy, wersje w języku obcym), proponujemy wizytówki dwustronne. Możliwy jest druk kolorowy oraz czarno-biały. Dla klientów ceniących sobie innowacyjne rozwiązania proponujemy wygodne wizytówki z zaokrąglonymi rogami. Grubość papieru w wizytówkach to 250g/m2 - 350g/m2, decyduje ona o sztywności i trwałości biletu wizytowego. 250g/m2 to grubość typowa, proponowana dla klientów indywidualnych lub w produkcji masowej, 350g/m2 jest propozycją bardziej ekskluzywną, trwalszą i bardziej elegancką. Druk może być wykonany w technologii cyfrowej i offsetowej. Druk cyfrowy charakteryzuje się, szybkością wykonania (ok. 2 dni oczekiwania na zamówienie), zwykle używany jest do mniejszych zamówień (będących jednak droższymi z racji szybkości wykonania ). Offset to technologia bardziej czasochłonna (min.4 dni oczekiwania), ale bardziej opłacalna przy większych zamówieniach np. 500, 1000 szt.

Kalendarze

Specyfikacja:
Rodzaje:
zawieszane, książkowe
Format: A4,A3,A2 (zawieszane), A6-B4 (książkowe)
Zadruk: kolorowy (CMYK/Pantone) /czarno-biały
Możliwość umieszczenia własnej grafiki lub tekstu: TAK
Możliwość tematycznego opracowania grafik w naszym studio: TAK

Opis szczegółowy:
Proponujemy państwu szeroką paletę kalendarzy, od naściennych, po osobiste kalendarze książkowe. Kalendarze naścienne wykonywane są w trzech formatach: A4 (kompaktowy i oszczędny), A3 (przejrzysty i popularny), A2 (ekskluzywny i przestrzenny). Każdy z wyżej wymienionych modeli dostępny jest w formie: - zszywanej z otworem - spiralnej z zawieszką - tzw. „kalendarium” (jeden lub trzy miesiące na stronie, każda ze stron przymocowana do stelaża ). Na wszystkich typach kalendarzy można umieścić własną reklamę, zdjęcie, bądź skorzystać z tematycznych grafik. Dla modeli obrotowych, miejsce na grafikę znajduje się na stronie z danym miesiącem, dla kalendarzy typu „kalendarium” reklama lub zdjęcie znajduje się na stelażu produktu. Możliwy jest też druk kalendarzy książkowych w formatach od A6 do B4. Produkty te dostępne są w wersji standardowej i ekskluzywnej, z okładkami zwykłymi lub tłoczonymi (indywidualne zamówienia). Opcjonalnym rozwiązaniem jest umieszczenie na stronie całego tygodnia lub konkretnych dni. do B4. Produkty te dostępne są w wersji standardowej i ekskluzywnej, z okładkami zwykłymi lub tłoczonymi (indywidualne zamówienia). Opcjonalnym rozwiązaniem jest umieszczenie na stronie całego tygodnia lub konkretnych dni. (pobierz cennik kalendarzy w PDF)

Ulotki (Foldery, Zaproszenia, Dyplomy)

Specyfikacja:
Format:
A4,A5,A6, DL
Zadruk: kolorowy (CMYK/Pantone)/czarno-biały
Papier: 135g/m2, 170g/m2, 250-350g/m2; błysk/matt
Możliwość umieszczenia własnej grafiki lub tekstu: TAK
Możliwość tematycznego opracowania grafik w naszym studio: TAK

Opis szczegółowy:
W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór ulotek, będących doskonałą formą reklamy wizualnej, oraz promocji i informacji. Dostępne są ulotki proste i składane. Wśród modeli prostych wyróżniamy formaty: A6 (wykorzystywane do ulicznego rozdawania ), A5 (najczęściej format folderów informacyjnych) oraz A4 ( używane jako dyplomy). Możliwy jest na nich druk jedno i dwustronny w kolorze lub wersji czarno-białej. Oferujemy także ulotki składane na dwie i trzy części. Pośród ulotek składanych na dwie części proponowanym rozwiązaniem są ulotki w formatach: od A4 do A5 i od A5 do A6. W ofercie ulotek trzyczęściowych znajdziemy format: od A4 do DL (99x210mm), składane w „Z”(używane najczęściej jako informatory, przewodniki) lub „C”(mini foldery lub przy grubszym papierze zaproszenia). Do wykonania ulotki przeważnie wykorzystywane są papiery o następujących parametrach:
- papier błyszczący tzw. „błysk”, przy gramaturze papieru od 135g/m2 (papier stosowany do zwykłych ulotek)
- papier błyszczący tzw. „błysk”, przy gramaturze papieru od 170g/m2 (papier używany do ulotek w wersji „exclusive”- druki uroczyste, pocztówki, foldery, informatory, niektóre zaproszenia )
- papier matowy tzw. „matt”, przy gramaturze papieru od 250-350g/m2 (papier wykorzystywany do dyplomów oraz zaproszeń).
Osobny dział stanowią zaproszenia ślubne które wykonywane są wg przedstawionych wzorów z wkładkami lub dodatkowymi kartkami.

Skład Graficzny

Wykonujemy skład graficzny wszelkich publikacji do druku i publikacji elektronicznych (do zamieszczenia w Internecie) w formacie pdf, takich jak: gazety, biuletyny, foldery, broszury, książki, albumy, pocztówki, karnety, zaproszenia, karty okazjonalne, świąteczne i biznesowe, ulotki reklamowe, pocztówki, plakaty i inne.

Papiery Firmowe

Specyfikacja:
Format:
A4
Zadruk: z jednej lub z dwóch stron, kolorowy(CMYK/Pantone) lub czarno-biały
Papier: 90g/m2
Czas oczekiwania: ok. 2 dni (cyfrowy), ok. 4 dni (offsetowy)

Opis szczegółowy:
Posiadamy bogatą ofertę papierów firmowych dostosowaną do państwa możliwości i potrzeb. Typowym zestawieniem w tej kategorii są parametry: format strony: A4, gramatura papieru: 90g/m2. Proponujemy również dwa warianty kolorystyczne: kolorowy (w rozbarwieniu CMYK lub w palecie kolorów firmy Pantone) , oraz czarno-biały .Chcąc określić paletę barw na obu stronach kartki stosujemy poniższe skróty:
1+0 jedna strona z nadrukiem czarno-białym, druga bez
1+1 obie strony z nadrukiem czarno-białym
4+1 jedna strona w kolorze druga strona z nadrukiem czarno-białym
4+0 jedna strona w kolorze druga strona bez nadruku itp.
Jak w większości kategorii oferujemy druk za pośrednictwem dwóch technologii: cyfrowej i offsetowej. Druk cyfrowy charakteryzuje się, szybkością wykonania (min. 2 dni oczekiwania na zamówienie), zwykle używany jest do mniejszych zamówień (będących jednak droższymi z racji szybkości wykonania ). Offset to technologia bardziej czasochłonna (min.4 dni oczekiwania), ale bardziej opłacalna przy większych zamówieniach np. 500, 1000 szt.

Teczki

Specyfikacja:
Format:
dla materiałów w formacie A4
Zadruk: z jednej strony, kolorowy(CMYK/Pantone) lub czarno-biały
Papier: 350g/m2
Rodzaje: jednobigowe (pojemność ok. 3-4mm ), dwubigowe (pojemność ok. 10mm)
Możliwość niestandardowych zamówień: TAK

Opis szczegółowy:
Oferujemy teczki ofertowe do druków w formacie A4.Standardowym rozwiązaniem dla tego typu zamówień jest papier kredowy, matowy o grubości 350g/m2. Jest to teczka jednobigowa o pojemności 3-4mm, z wcięciem na wizytówkę . Możliwość druku jednostronnego w kolorze (4+0) lub w wersji czarno-białej (1+0).
Proponujemy również rozwiązania na większą ilość papieru o pojemności do 10mm, (dwubigowe) oraz teczki zadrukowane dwustronnie, teczki A5 .Wszelkie niestandardowe rozwiązania (inne formaty, większe pole zadruku, tłoczenia, grubszy papier) podlegają osobnej wycenie..

Książki,Albumy

Specyfikacja:
Format:
A4-A5(książki), A4-B5(albumy)
Zadruk: kolorowy(CMYK/Pantone) lub czarno-biały
Okładka:
- miękka, klejona, z papieru 250g/m2, powleczona laminatem, matt/błysk (książki);
- tektura introligatorska kaszerowana i laminowana (albumy)
Papier: 70-100g/m2, zwykły lub powlekany, matt/połysk (książki)
Rodzaje: jednobigowe (pojemność ok. 3-4mm ), dwubigowe (pojemność ok. 10mm)
Możliwość niestandardowych zamówień: TAK

Opis szczegółowy:
Proponujemy państwu wydawnictwo książek i albumów w technologii cyfrowej (dla publikacji o małym nakładzie, nawet od 1 szt.) i offsetowej(bardziej opłacalnej przy większych zamówieniach). Standardowym rozwiązaniem dla publikacji książkowych jest format strony od A5 do A4, okładka miękka, klejona, wykonana z papieru 250g/m2 powleczona uszlachetnionym laminatem, połyskliwym lub matowym. Wnętrze wykonane na papierze 70-90g/m2 (dla technologii offsetowej) do 100g/m2 dla papieru powlekanego, połyskującego(w zależności od użytych zdjęć i grafiki). Możliwość druku kolorowego i czarno-białego. W odniesieniu do albumów proponujemy państwu formaty od A4 do B5. Okładki wykonane z tektury introligatorskiej kaszerowanej i laminowanej. Wnętrze albumu na papierze od 80g/m2 do 200g/m2, powlekanym, połyskliwym lub matowym. Zastosowane łączenie: szyte lub klejone, z użyciem kapitałki w wybranym kolorze. Możliwość zastosowania tasiemki czytelniczej. Dla wydań specjalnych opcja uszlachetnienia okładki, poprzez: złocenie,lakierowanie punktowe, oraz użycie kolorów specjalnych np. srebrny, złoty , Pantone.

Zaufali nam

Kontakt:

Inicjatywa Praska
DIAK DW-P

inicjatywa@inicjatywapraska.pl
(22) 613 46 23, (22) 300 11 72.
Adres: ul. Grochowska 194/196
Pn-Pt godz.: 9.30-17.30
04-357 Warszawa
(Dom Słowa Bożego przy Rondzie Wiatraczna, wejście przy księgarni katolickiej)